O nás

20170223 174008

IMG 5588

tabor2

Výtvarné Studio Experiment z.s. vzniklo v roce 1994 a je neziskovou organizací, která sdružuje děti a dospělé z Olomouce a okolí. Svými aktivitami studio vytváří prostor k tvořivosti a vzájemnému setkávání dětí a dospělých z různého kulturního i sociálního prostředí.  Čas strávený ve studiu je hrou, poučením i zábavou dohromady.

 

  • Během roku pořádáme výtvarné kurzy pro všechny věkové kategorie - děti, dospělé i seniory. Naším cílem je poskytovat výuku výtvarného umění v nejvyšší možné kvalitě a úrovni. Jsme tu pro všechny, kteří v sobě cítí touhu malovat, kreslit, modelovat nebo se jinak umělecky rozvíjet.

  • Pravidelná činnost - organizujeme 20 zájmových kroužků pro děti a mládež od 4 do 26 let, 2 kroužky keramiky pro dospělé.
  • Nepravidelná činnost: jednorázové programy a projekty určené dětem, mládeži i dospělým - velikonoční, podzimní a vánoční dílny, tematické dílny, dílny pro JAN-Olomouc z.s., EKO dny, účast na akcích Nadace Bezpečná Olomouc, divadelní představení, mikulášské besídky, návštěvy galerií a muzeí, pořádání výstav, výlety, tvořivé víkendy, letní týdenní tábory, publikační činnost,…. 

„Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.“

Pablo Picasso

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok