Výtvarné dílny

V každém ročním období je téma, kterému se obzvláště rádi věnujeme. Vždy jsou to ale tradice, které se snažíme udržovat a učíme je děti i dospělé více poznávat. Na jaře se věnujeme Velikonocím, v zimě nezapomínáme na Vánoce. V létě a na podzim zase vyrábíme z toho, co nabízí příroda. Vznikají tak originální a nezaměnitelné dárky či drobné pozornosti, které potěší a i pobaví.
Výtvarné dílny jsou vypisovány nepravidelně, vždy ale minimálně se 14-ti denním předstihem. Sledujte prosím buď naše webové stránky nebo nám napište a rádi Vás budeme o nových dílnách informovat.
IMG 5329

Pro veřejnost:

  • Přijďte  k nám načerpat pozitivní energii, odpočinout si od starostí všedního dne. Pořádáme, velikonoční, vánoční, podzimní, keramické a další tematické dílny.
  • Termíny dílen budou vyvěšeny aktuálně 14 dní před konáním dílny.
   
IMG 8060 

Pro školy a školky:

Dle vašeho požadavku pro vaši třídu vytvoříme v dopoledních hodinách výtvarnou dílnu (velikonoční, vánoční, keramickou, ke Dni matek a další tematické tvůrčí dílny)
  Přihlásit se do výtvarné dílny můžete buď zasláním Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo nám prostě zavolejte.

Ukázky výrobků…

  IMG 5128 IMG 7116 velikonoční dekorace
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok