Výtvarné dílny

V každém ročním období je téma, kterému se obzvláště rádi věnujeme. Vždy jsou to ale tradice, které se snažíme udržovat a učíme je děti i dospělé více poznávat. Na jaře se věnujeme Velikonocím, v zimě nezapomínáme na Vánoce. V létě a na podzim zase vyrábíme z toho, co nabízí příroda. Vznikají tak originální a nezaměnitelné dárky či drobné pozornosti, které potěší a i pobaví.
Výtvarné dílny jsou vypisovány nepravidelně, vždy ale minimálně se 14-ti denním předstihem. Sledujte prosím buď naše webové stránky nebo nám napište a rádi Vás budeme o nových dílnách informovat.
IMG 5329

Pro veřejnost:

  • Přijďte  k nám načerpat pozitivní energii, odpočinout si od starostí všedního dne. Pořádáme, velikonoční, vánoční, podzimní, keramické a další tematické dílny.
  • Termíny dílen budou vyvěšeny aktuálně 14 dní před konáním dílny.
  • Adventní dílna  - 22.11.2021         Adventní dílna
  • Dílna pro rodiče a děti                     Vánoční dílna pro maminky a děti

 

   
IMG 8060 

Pro školy a školky:

Dle vašeho požadavku pro vaši třídu vytvoříme v dopoledních hodinách výtvarnou dílnu (velikonoční, vánoční, keramickou, ke Dni matek a další tematické tvůrčí dílny)
  Přihlásit se do výtvarné dílny můžete buď zasláním Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo nám prostě zavolejte.

Ukázky výrobků…

  IMG 5128 IMG 7116 velikonoční dekorace
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok