kalendář akcí

Květen 2022

PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
25
26
27
28
29
30
1
2

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDSKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

3

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17.30 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY

4

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

5

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

14:30 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

6

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:00 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DĚTI A MLÁDEŽ

7
8
9

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDSKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

10

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17.30 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY

11

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

12

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

14:30 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

13

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:00 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DĚTI A MLÁDEŽ

14
15
16

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDSKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

17

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17.30 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY

18

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

19

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

14:30 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

20

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:00 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DĚTI A MLÁDEŽ

21
22
23

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDSKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

24

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17.30 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY

25

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

26

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

14:30 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

16:15 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

27

14:30 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:00 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DĚTI A MLÁDEŽ

28
29
30

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDSKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – KERAMIKA A PROSTOROVÁ TVORBA PRO DOSPĚLÉ

31

14:00 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

14:00 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

15:45 – PŘEDŠKOLÁCI + 1.TŘÍDA

15:45 – MLADŠÍ ŠKOLÁCI

17.30 – STARŠÍ ŠKOLÁCI

17:30 – PŘÍPRAVA NA TALENTOVÉ ZKOUŠKY

1
2
3
4
5